Matematika, informatika, fizika verseny

2024. április 27-én

11:00-14:00

Helyszin: C épület (bentlakás épülete), földszint C06-os és C07-es termek
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem
Marosvásárhelyi Kar

A versenyen való részvétel feltétele a személyazonossági igazolvány felmutatása!

Miért vegyél részt az EMTER versenyen?

Regisztráció

  • A verseny a kurrens év XI. és XII. osztályos diákjainak szól.
  • A regisztráció március 18. és április 22. között aktív.
Elérhetőség: emter@ms.sapientia.ro


           

Eredmények 2024

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
 1  Aszalos Dániel Fizika 8.02
 2  Bajkó Roland Fizika 4.37
 3  Bakó László-Kálmán Matematika 5.40
 4  Balázs Tamás Matematika 3.30
 5  Balázs Tas-József Informatika 7.00
 7  Bathori Csaba Informatika 8.15
 8  Bede Árpád Fizika 2.85
 9  Bende Áron Informatika 7.08
 10  Biró Krisztián Informatika 5.75
 11  Boros Katinka-Erzsébet Informatika 8.45
 12  Burszán László-Krisztián Informatika 5.55
 14  Demeter Roland Informatika 8.10
 15  Demeter Tihamér Informatika 8.88
 16  Domokos Balázs Informatika 8.95
 17  Durugy Árpád Matematika 3.70
 19  Fákó Dániel-Krisztián Informatika 7.00
 20  Fechete István Informatika 6.65
 21  Ferencz Anita Matematika 4.50
 22  Gál Hunor Informatika 3.10
 23  Gőczi Tibor Matematika 3.40
 24  Gorboi Anita-Izabella Matematika 4.60
 25  György A. Szabolcs Matematika 4.40
 26  György I. Szabolcs Matematika 5.60
 27  György-Mózes Áron Informatika 9.50
 28  Hegyeli Attila Informatika 6.13
 29  Incze Hunor Informatika 6.95
 30  Kántor Benedek Informatika 9.20
 31  Kántor Gellért Informatika 8.90
 32  Kelemen Ákos Matematika 5.50
 33  Köllő Koppány Informatika 7.18
 34  Kovács Levente Informatika 8.23
 35  Kovács Nóra Matematika 7.70
 37  Laczkó Árpád-Dávid Informatika 7.63
 38  Lakatos-Berényi László Informatika 9.40
 39  Lukács Arnold Informatika 6.38
 40  Magyari-Sáska Zsombor Informatika 9.08
 41  Magyarosi Hunor Informatika 9.85
 43  Mánya Csongor Informatika 9.55
 44  Máthé Lóránt Informatika 5.85
 46  Mátyus Ákos Informatika 8.45
 47  Mezöfi Tihamér Matematika 7.00
 48  Mihály András Ferenc Informatika 8.63
 49  Módi Norbert Matematika 5.90
 50  Moldován Tamás Matematika 4.10
 51  Nády-Schöndorfer Szabolcs Informatika 8.63
 52  Nagy András Matematika 5.10
 53  Ölvedi Zoltán Matematika 3.00
 54  Orbán Roland Informatika 7.55
 55  Péter Róbert Informatika 7.58
 56  Peti András Matematika 3.80
 57  Puskás Szilárd Informatika 4.90
 58  Román Máté Informatika 9.35
 60  Siklódi Norbert Matematika 4.40
 61  Simándi Álmos-Levente Matematika 3.30
 62  Simon Arnold Matematika 5.40
 63  Solymosi Lehel Informatika 7.20
 64  Szabó Avar-Csongor Matematika 2.90
 65  Szász Botond Matematika 4.30
 66  Szenner Emőke Matematika 8.20
 68  Tar Norbert-Csongor Informatika 8.33
 69  Tóbiás Noémi Matematika 5.70
 70  Toth Ervin-Albert Informatika 7.55
 71  Tóth Gergő Informatika 6.75
 72  Troznai Nagy Ferencz Dávid Fizika 8.55
 73  Tulit Lehel Informatika 7.60
 74  Váncsa Csanád-Levente Informatika 6.88
 75  Zolcseak Dóra Gabriella Informatika 7.10

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2024

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Szenner Emőke Matematika 2
Kovács Nóra Matematika 3
Mezöfi Tihamér Matematika Dicséret
Magyarosi Hunor Informatika 1
György-Mózes Áron Informatika 2
Mánya Csongor Informatika 2
Kántor Benedek Informatika 3
Lakatos-Berényi László Informatika 3
Magyari-Sáska Zsombor Informatika 3
Román Máté Informatika 3
Demeter Tihamér Informatika Dicséret
Domokos Balázs Informatika Dicséret
Kántor Gellért Informatika Dicséret
Mihály András Ferenc Informatika Dicséret
Nády-Schöndorfer Szabolcs Informatika Dicséret
Aszalos Dániel Fizika Dicséret
Troznai Nagy Ferencz Dávid Fizika Dicséret

A kimagasló eredményeket elértek 10-es jeggyel felvételt nyertek a Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Karának bármelyik reál szakára.

Nyári felvételi iratkozáson felhasználható jegyek

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Aszalos Dániel Fizika 8.02
Balázs Tas-József Informatika 7.00
Bathori Csaba Informatika 8.15
Bende Áron Informatika 7.08
Boros Katinka-Erzsébet Informatika 8.45
Demeter Roland Informatika 8.10
Demeter Tihamér Informatika 8.88
Domokos Balázs Informatika 8.95
Fákó Dániel-Krisztián Informatika 7.00
György-Mózes Áron Informatika 9.50
Kántor Benedek Informatika 9.20
Kántor Gellért Informatika 8.90
Köllő Koppány Informatika 7.18
Kovács Levente Informatika 8.23
Kovács Nóra Matematika 7.70
Laczkó Árpád-Dávid Informatika 7.63
Lakatos-Berényi László Informatika 9.40
Magyari-Sáska Zsombor Informatika 9.08
Magyarosi Hunor Informatika 9.85
Mánya Csongor Informatika 9.55
Mátyus Ákos Informatika 8.45
Mezöfi Tihamér Matematika 7.00
Mihály András Ferenc Informatika 8.63
Nády-Schöndorfer Szabolcs Informatika 8.63
Orbán Roland Informatika 7.55
Péter Róbert Informatika 7.58
Román Máté Informatika 9.35
Solymosi Lehel Informatika 7.20
Szenner Emőke Matematika 8.20
Tar Norbert-Csongor Informatika 8.33
Toth Ervin-Albert Informatika 7.55
Troznai Nagy Ferencz Dávid Fizika 8.55
Tulit Lehel Informatika 7.60
Zolcseak Dóra Gabriella Informatika 7.10


Archívum


Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2024

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Szenner Emőke Matematika 2
Kovács Nóra Matematika 3
Mezöfi Tihamér Matematika Dicséret
Magyarosi Hunor Informatika 1
György-Mózes Áron Informatika 2
Mánya Csongor Informatika 2
Kántor Benedek Informatika 3
Lakatos-Berényi László Informatika 3
Magyari-Sáska Zsombor Informatika 3
Román Máté Informatika 3
Demeter Tihamér Informatika Dicséret
Domokos Balázs Informatika Dicséret
Kántor Gellért Informatika Dicséret
Mihály András Ferenc Informatika Dicséret
Nády-Schöndorfer Szabolcs Informatika Dicséret
Aszalos Dániel Fizika Dicséret
Troznai Nagy Ferencz Dávid Fizika Dicséret

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Aszalos Dániel Fizika 8.02
Balázs Tas-József Informatika 7.00
Bathori Csaba Informatika 8.15
Bende Áron Informatika 7.08
Boros Katinka-Erzsébet Informatika 8.45
Demeter Roland Informatika 8.10
Demeter Tihamér Informatika 8.88
Domokos Balázs Informatika 8.95
Fákó Dániel-Krisztián Informatika 7.00
György-Mózes Áron Informatika 9.50
Kántor Benedek Informatika 9.20
Kántor Gellért Informatika 8.90
Köllő Koppány Informatika 7.18
Kovács Levente Informatika 8.23
Kovács Nóra Matematika 7.70
Laczkó Árpád-Dávid Informatika 7.63
Lakatos-Berényi László Informatika 9.40
Magyari-Sáska Zsombor Informatika 9.08
Magyarosi Hunor Informatika 9.85
Mánya Csongor Informatika 9.55
Mátyus Ákos Informatika 8.45
Mezöfi Tihamér Matematika 7.00
Mihály András Ferenc Informatika 8.63
Nády-Schöndorfer Szabolcs Informatika 8.63
Orbán Roland Informatika 7.55
Péter Róbert Informatika 7.58
Román Máté Informatika 9.35
Solymosi Lehel Informatika 7.20
Szenner Emőke Matematika 8.20
Tar Norbert-Csongor Informatika 8.33
Toth Ervin-Albert Informatika 7.55
Troznai Nagy Ferencz Dávid Fizika 8.55
Tulit Lehel Informatika 7.60
Zolcseak Dóra Gabriella Informatika 7.10

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2023

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Bartos Dániel Matematika 2
Bodó Bence Informatika 1
Péter Apor Informatika 1
Opris Iulia Informatika 2
Orban Roland-Alpár Informatika 3
Botos Kristóf Gábor Informatika Dicséret
Pitó Emese-Panna Informatika Dicséret
Simon László Informatika Dicséret

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Bakó László-Kálmán Matematika 7.40
Barabás Hanga - Abigél Informatika 8.15
Bartos Dániel Matematika 8.50
Bodi-Kolumbán Ágnes Matematika 7.30
Bodó Bence Informatika 9.70
Botos Kristóf Gábor Informatika 8.80
Csiki Balázs Informatika 8.57
Csizmadia László Informatika 7.95
Demeter Tihamér Informatika 7.45
Dézsi Attila Informatika 8.45
Dumbravean-Katai Iulia Informatika 8.25
Eke Ruth Támár Informatika 8.60
Farkas Hunor-Árpád Informatika 8.20
Gálfi Attila Informatika 7.90
György-Mózes Áron Informatika 8.07
Gyurka Dóra-Zsófia Informatika 8.00
Kakucs Hunor-Attila Informatika 7.62
Kele Zoltán Informatika 7.77
Kilyén László Informatika 8.32
Kiss Béla Matematika 7.80
Komancsik Ákos Informatika 8.20
Kulcsar Lorant Informatika 8.57
Magyarosi Hunor Informatika 7.10
Matiz Márton-Ferdinánd Informatika 7.82
Miholcsa Gyula-Zsolt Fizika 7.00
Nágó Dániel Informatika 7.90
Opris Iulia Informatika 9.40
Orban Roland-Alpár Informatika 9.25
Osváth Dániel Informatika 8.35
Papp Előd Fizika 7.40
Pete Loránd Sándor Informatika 7.32
Péter Apor Informatika 9.70
Pitó Emese-Panna Informatika 8.80
Simon László Informatika 8.75
Szabo László Informatika 8.19
Szántó Róbert Informatika 7.60
Tar Norbert Informatika 7.15
Zaizon-Kovács Norbert Informatika 7.55

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2022

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Kerekes Arpad-Akos Matematika 1
Antal Szilárd Levente Informatika 1
Balázs Vajk-István Informatika 2
Orbán Gergő Informatika 2
Pálffy Lehel Informatika 2
Brustur-Buksa Beatrice Informatika 3
Dégi Nándor Informatika 3
Salat Tamás Informatika 3
Dezső László Informatika Dicséret
Farkas Szilárd Informatika Dicséret
Marton Tamás-Attila Informatika Dicséret
Nagy Botond-Vilmos Informatika Dicséret

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Antal Szilárd Levente Informatika 10.00
Baki Roland Informatika 7.90
Balázs Vajk-István Informatika 9.55
Balogh Istvan Informatika 7.75
Bencze Márton Informatika 8.10
Brustur-Buksa Beatrice Informatika 9.40
Czerják Norbert-Levente Informatika 8.00
Dégi Nándor Informatika 9.40
Dezső László Informatika 9.00
Dumbrăvean-Kátai Iulia Informatika 7.70
Ersek Csongor Informatika 7.10
Farkas Szilárd Informatika 9.10
Kerekes Arpad-Akos Matematika 9.50
Király Alpár Informatika 7.45
Kiss Béla Informatika 7.50
Kovács Róbert Informatika 7.60
Krizbai Mátyás Informatika 8.35
Lengyel László-Levente Informatika 8.55
Marton Tamás-Attila Informatika 9.00
Matiz Márton-Ferdinánd Informatika 8.00
Nagy Bence Informatika 8.20
Nagy Botond-Vilmos Informatika 9.00
Nagy Dezső Informatika 7.15
Nagy Márk-Róbert Informatika 7.15
Orbán Gergő Informatika 9.55
Pálffy Lehel Informatika 9.65
Pete Loránd Sándor Informatika 7.80
Salat Tamás Informatika 9.30
Şipoş Bálint Informatika 7.60
Szekely Daniel Krisztián Fizika 7.23
Székely Bányai Eduárd Informatika 8.00
Tankó Csaba Informatika 8.25
Vas Szilárd-Attila Informatika 8.45
Veres Norbert Informatika 7.40

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2021

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Oniga Kriszta Matematika 2
Kis Aranka-Enikő Matematika 3
Benkő Botond Informatika 1
Márton Áron Informatika 2
Zsigmond Áron Informatika 2
Dávid Arthur Informatika 3
Kurcsi Norbert Informatika Dicséret
Csiszér Csanád Fizika 1
Szilágyi Sándor Zsolt Fizika 2

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Babos Dávid Matematika 7.00
Benkő Botond Informatika 9.00
Császár Mózes Matematika 7.10
Csiszér Csanád Fizika 8.68
Dávid Arthur Informatika 8.40
Forgó Tamás Informatika 7.40
Kis Aranka-Enikő Matematika 7.20
Kurcsi Norbert Informatika 8.00
Lőrincz Adrien-Jenő Informatika 7.55
Márton Áron Informatika 8.85
Oniga Kriszta Matematika 8.10
Pápai Csaba-Zsolt Informatika 7.05
Szilágyi Sándor Zsolt Fizika 7.85
Török Rita-Timea Matematika 7.00
Urak József Informatika 7.05
Zsigmond Áron Informatika 8.85

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2019

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Donáth Dániel-Zsolt Matematika 3
Izsák Attila-Edmond Informatika 1
Mózsa Attila Informatika 2
Kovács Előd-Mátyás Informatika 3
Nyulas Miklos-Imre Informatika 3
Tankó Tamás Informatika Dicséret
Marton Tamás-Loránd Fizika 1
Máttyus Ervin Fizika 2

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Derzsi Dániel Informatika 7.37
Donáth Dániel-Zsolt Matematika 7.20
Gardner Mark Informatika 7.27
Izsák Attila-Edmond Informatika 9.10
Kiss Borbála Informatika 7.10
Kiss Imre Dávid Informatika 7.90
Kovács Előd-Mátyás Informatika 8.10
Marton Tamás-Loránd Fizika 9.41
Máttyus Ervin Fizika 8.62
Mózsa Attila Informatika 8.97
Nyulas Miklos-Imre Informatika 8.10
Pap Kristof-Peter Informatika 7.38
Szakács Dávid Informatika 7.40
SZÁSZ LÁSZLÓ Informatika 7.05
Tankó Tamás Informatika 8.00
Zoldi Tamas Botond Informatika 7.40

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2018

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Köllő Magor Örs Matematika 1
Köllő Zsolt Matematika 2
Szász Tamás Matematika 3
Miklósi Roland-Botond Matematika Dicséret
Fülöp Márton Informatika 1
Jánosi József-Hunor Informatika 2
Orbán Erik Informatika 3
Kanabé Áron Informatika Dicséret
Pop József Fizika 1

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Balázs Norbert Informatika 7.22
Benedek Balázs Informatika 8.90
Berszán Róbert Informatika 7.92
Birta Botond Informatika 7.97
Dénes Csaba Antal Informatika 8.20
Donáth Dániel-Zsolt Informatika 8.47
Fejér Krisztina-Brigitta Informatika 7.90
Felméri Zsolt Informatika 8.20
Fülöp Márton Informatika 9.67
Halász Botond Informatika 8.30
Jánosi József-Hunor Informatika 9.60
Kanabé Áron Informatika 9.42
Kántor Hunor-Ákos Informatika 8.75
Köllő Magor Örs Matematika 8.60
Köllő Zsolt Matematika 8.30
Kovács Előd-Mátyás Informatika 7.87
Magyari Zsuzsanna Informatika 8.27
Majthényi-Wass Józsué Informatika 8.32
Marton Szilárd Informatika 7.62
Miklósi Roland-Botond Matematika 8.00
Nagy Boldizsár Informatika 8.27
Nagy Hunor-Zalán Informatika 8.05
Orbán Erik Informatika 9.45
Péter Anna Fanni Informatika 7.97
Pop József Fizika 8.75
Sólyom László Informatika 8.30
Somai Norbert-Attila Informatika 8.90
Stoica Attila Informatika 8.12
Szabó Róbert-Milán Fizika 7.09
Szabó Zoltán Informatika 9.05
Szász Csongor Informatika 7.50
Szász Tamás Matematika 8.20
Teutsch Mihály - Richárd Informatika 7.82
Toducz Endre Informatika 7.97
Vágási Zsolt-Ferenc Informatika 7.42

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2017

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Keresztes Levente-Attila Matematika 1
Gábor Attila Matematika 2
HEGEDÜS ERWIN-TIBOR Matematika 2
Aszalos Szilvia- Erzsébet Matematika 3
Gáll János Informatika 1
Gál Róbert-Rudolf Informatika 2
Hammas Attila Informatika 2
Jánosi József Hunor Informatika 3
Fülöp Márton Informatika Dicséret
Gergely Botond Informatika Dicséret
Pál Alfonz Informatika Dicséret
Szabó Tamás Fizika 1

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Albert Brigitta Informatika 7.00
Aszalos Szilvia- Erzsébet Matematika 8.00
Asztalos-Balásy Dániel Informatika 7.95
Benedek Balázs Informatika 8.10
Buzsi Miksa Matematika 7.00
Dálnoki Szabolcs Informatika 8.40
Daniel Zsombor Informatika 7.05
Fechită Cătălin-Francisc Matematika 7.05
Fülöp Márton Informatika 8.68
Gábor Attila Matematika 8.35
Gábor-Lukács Zoltán Informatika 7.80
Gál Róbert-Rudolf Informatika 8.95
Gáll János Informatika 9.20
Gergely Botond Informatika 8.63
Hammas Attila Informatika 8.95
HEGEDÜS ERWIN-TIBOR Matematika 8.35
Jánosi József Hunor Informatika 8.90
Keresztes Levente-Attila Matematika 8.85
Kézdi Örs-Sebestyén Informatika 7.95
Lengyel Katalin Informatika 7.40
Német Ádám-Krisztián Informatika 8.00
Pál Alfonz Informatika 8.73
Sámi Réka Informatika 7.38
Sáska Előd Informatika 7.08
Somai Norbert-Attila Informatika 7.15
Szabó Róbert-Milán Fizika 7.00
Szabó Tamás Fizika 10.00

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2016

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Sütő Ágoston Matematika 1
Oltean-Peter Boróka Matematika 2
Döngölő Zsolt Matematika 3
Osváth Zsolt Matematika 3
Magdo Sandor Informatika 1
Balás Botond Barna Informatika 2
Elekes Attila Informatika 3
Osváth Egon-Csaba Informatika 3
Osztián Pálma Rozália Informatika 3
Fejér Norbert Informatika Dicséret
Máté Anita Informatika Dicséret
Nagy Eszter Jáhel Informatika Dicséret
Oláh - Kátai Péter Informatika Dicséret
Vincze Róbert Fizika 1

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Balás Botond Barna Informatika 9.35
Döngölő Zsolt Matematika 8.00
Elekes Attila Informatika 9.05
Farkas Norbert Informatika 7.35
Fejér Norbert Informatika 8.50
Fülöp Timea Informatika 7.70
Hegyi Botond - Sámuel Informatika 7.10
Kézdi Örs-Sebestyén Informatika 7.25
Kondert Matyas Informatika 7.70
Magdo Sandor Informatika 9.95
Máté Anita Informatika 8.35
Nagy Eszter Jáhel Informatika 8.25
Oláh - Kátai Péter Informatika 8.55
Oltean-Peter Boróka Matematika 8.50
Osváth Egon-Csaba Informatika 8.90
Osváth Zsolt Matematika 8.00
Osztián Pálma Rozália Informatika 8.95
Salamon Evelin-Mónika Informatika 7.65
Sütő Ágoston Matematika 9.80
Szakacs Lorand Informatika 7.30
Szasz Norbert Informatika 7.70
Takács Kálmán Matematika 7.20
Tordai Aletta Matematika 7.00
Újfalvi Csongor Informatika 7.65
Veress Norbert Fizika 7.00
Vincze Róbert Fizika 10.00

Kimagasló eredmények - Díjazottak - 2015

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Díj
Kucsván Zsolt - Levente Matematika 2
Nagy Örs Matematika 3
Kucsván Attila Informatika 1
Baka-Bálint Áron Informatika 2
Gosuly Robert Informatika 3

Felvételi jegyként elismerhető eredmények

Vezetéknév Keresztnév Versenykategória Jegy
Baka-Bálint Áron Informatika 9.75
Bondor Tamás Informatika 8.28
Gosuly Robert Informatika 9.56
Incze Ágnes Informatika 8.55
Jakab Gyöngyi Anikó Informatika 8.21
Kucsván Attila Informatika 9.95
Kucsván Zsolt - Levente Matematika 8.68
Magdo Sandor Informatika 8.22
Nagy Örs Matematika 8.07
Osváth Egon Csaba Fizika 8.00
Réman Krisztina Informatika 8.60
Ugrai Márton Informatika 8.12
Vajda Szilárd-Lóránt Informatika 8.55